Obec prosí všechny občany o maximální omezení spotřeby vody a její používání pouze na nezbytné potřeby z důvodu poruchy na vodovodním řadu. Porucha jejiž řešena a děláme maximum pro co nejrychlejší obnovení běžného provozu. Děkujeme za vaši ohleduplnost a spolupráci.
Oznámení obecního úřadu
Vytvořil/a: Obec Býchory